Manuel Terapi

   Manuel terapi (manipülasyon) yöntemi ile yapılan bel fıtığı tedavisi, diğer yöntemlerden farklı olarak bel fıtığına neden olan sorunu ortadan kaldırır ve kalıcı iyileşme sağlar. Ağrı kesici değil, tedavi edici bir yöntemdir. Manipülasyon, elle yapılan bir tedavi yöntemidir. Dünyada uzun yıllardan beri başarıyla uygulanan bir yöntemdir. Türkiye’de de son yıllarda uygulanmaya başlanmıştır ve bel – boyun rahatsızlıkları yaşayan insanlar bu sayede kolay ve hızlı bir şekilde sağlıklarına kavuşmuşlardır. Ortalama 7-10 seansta tedavi tamamlanır ve kalıcı iyileşme sağlanır. Hafif vakalarda bu süre daha da kısadır. Antalya bel fıtığı tedavisi konusunda gelişmiş bir şehir olmuştur.

   Bel fıtığı, çok yüksek oranda ameliyatsız tedavi edilebilen bir rahatsızlıktır. Ancak çok ilerlemiş ve tedavi edilemeyecek fıtıklar ameliyat edilmelidir. Bu oran %5 seviyelerindedir. Manuel terapi (manipülasyon) yöntemi ile bel fıtığı ve boyun fıtığı %98 oranında tedavi edilir.

   Merkezimize MR’ınızla beraber muayeneye gelerek tedavi hakkında detaylı bilgi alabilir ve size uygulanacak tedavi hakkında görüşebilirsiniz. Durumunuz değerlendirildikten sonra tedaviye uygun olup olmadığınıza karar verilir. Manuel terapi uygulamaya yönelik bir sakınca yoksa tedaviye başlanır.

www.whatshelp.io/widget